Służymy pomocą

całodobowo

Kontakt   

Bożena Winiarska     
Tylewice 64, 67-400 Wschowa     
Telefony całodobowe     
792-597-400  665-722-504  694-649-456  721-287-706
     

 

Wykonujemy profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe. Jesteśmy wykwalifikowanymi osobami posiadającymi szereg uprawnień w zakresie szeroko pojętej terminologii funeralnej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, by podnieść jeszcze bardziej standard świadczonych usług przez Naszą Firmę na początku 2023 roku otworzyliśmy jedyny w powiecie wschowskim własny, prywatny Dom Pogrzebowy spełniający rygorystyczne wymogi Sanepidu. Oprócz wielu pomieszczeń służbowych wyznaczono w nim salę pożegnań do 50 osób, w której rodzina ma możliwość pożegnać się z najbliższą im osobą.

Posiadamy w pełni przystosowane Karawany Pogrzebowe do świadczenia usług i transportu dalekosiężnego. Swoją flotę opieramy na dwóch czołowych i niezawodnych markach Mercedes-Benz Vito oraz Volkswagen Transporter T5.

Dysponujemy windami pogrzebowymi czołowego polskiego producenta - Arper do pochówków tradycyjnych jak i urnowych. Posiadamy specjalne stojaki na krzyże, wieńce, zdjęcia i portrety, ołtarzyki dla księży, namioty pogrzebowe, nagłośnienie dla osoby duchownej i organisty. Wszystko po to, by usługa pogrzebowa została wykonana w możliwie najwyższym standardzie XXI wieku.

Działamy kompleksowo; załatwiamy szereg formalności (ZUS, KRUS, WBE, MSWiA), odciążamy rodziny w jak największy sposób po to, by mogli w pełni skupić się na usłudze i pożegnaniu najbliższej osoby.

Swoje usługi świadczymy na terenie trzech Gmin (Wschowa, Sława, Szlichtyngowa) oraz wszelkich innych miejscowościach wskazanych przez Zleceniodawcę.